Implantacija Medentika implantais 500 Eur
Danties rovimas 30 - 80 Eur
Pilnai išdygusio protinio danties rovimas 60 - 90 Eur
Operacinis neišdygusio protinio danties rovimas 100 - 150 Eur
Implanto išėmimas 100 Eur
Kainos tikslinamos gydymo plano sudarymo metu.
Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos, plačiau: lojalumo programa.
Atsiskaityti klinikoje už suteiktas paslaugas galite: grynaisiais pinigais, banko kortele, bankiniu pavedimu
Jei esate apdrausti privačiu sveikatos draudimu, gydymo paslaugas mūsų klinikoje draudimo sumos ribose apmokės draudimo bendrovė.

 

Burnos chirurgija

Tai specializuota odontologijos šaka, kai burnos ertmėje atliekamos įvairios chirurginės procedūros, pavyzdžiui, dantų ir šaknų šalinimas esant nepataisomiems gedimams, lūžiams, uždegimams. Chirurginis gydymas taikomas tik tokiais atvejais kai kiti gydymo būdai nėra veiksmingi.

Burnos chirurgijos paslaugos:

 • Sudėtingas ar operacinis protinių dantų šalinimas
 • Retinuotų dantų, dantų užuomazgų operacinis šalinimas 
 • Liežuvio, lūpos pasaitėlio plastika 
 • Odontologeninių žandikaulių cistų šalinimas 
 • Gerybinių minkštųjų burnos audinių darinių šalinimas 
 • Danties šaknies viršūnės rezekcijos
 • Įvairių dantų ir žandikaulių uždegiminių ligų chirurginis gydymas
 • Žandikaulių kaulinių išaugų (egzostozių) šalinimas
 • Danties vainiko išilginimo operacijos. 

Sudėtingas ar operacinis protinių dantų šalinimas. Jau išdygusį protinį dantį pašalinti nėra sudėtinga, tačiau, kai dantis dar neišdygęs gydytojui tenka atkelti dantenas, minkštuosius audinius ir suradus dantį jį pašalinti. Pašalinus dantį dažnai žaizda susiuvama, kad greičiau sugytų.

Retinuotų dantų, dantų užuomazgų operacinis šalinimas. Retinuotais dantimis vadinami susiformavę, tačiau neišdygę dantys. Tokie dantys tarsi įstringa kaule ir jų nepašalinus dažnai kyla rimtų komplikacijų – pažeidžiamos greta esančių dantų šaknys, formuojasi cistos, atsiranda uždegimai, skauda. Retinuoti dantys šalinami chirurginiu būdu, padarius nedidelį pjūvį dantenose ir nuėmus ploną kaulo sluoksnį, kuris dengia dantį.

Liežuvio, lūpos pasaitėlių plastika dažniausiai atliekama vaikams. Pasaitai padeda formuotis žandikauliui, dantų padėčiai. Laiku neatlikus plastikos gali pradėti tirpti kaulas, nykti dantenos, apsinuoginti dantų kakleliai.

Žandikaulio cistos gydomos tik chirurginiu būdu. Būtina pašalinti ne tik pačią cistą, bet ir jos atsiradimo priežastį: gydyti dantų kanalus, šalinti stipriai suirusias šaknis ir pan.

Atliekant šaknies viršūnės rezekciją atveriamas lėtinis infekcijos židinys, kuris yra išvalomas, nupjaunama šaknies viršūnė ir kokybiškai užplombuojama. Danties šaknies viršūnės rezekcija yra taikoma, kai kitu būdu negalima gydyti lėtinio uždegimo.

Žandikaulių kaulinių išaugų (egzostozių ) šalinimas. Gydymas – operacinis, jo metu nulyginami esami kaulinės išaugos nelygumai ir žandikaulio sričiai sukuriamas tolygumas.

Danties vainiko išilginimo operacijos. Danties vainiko išilginimas – chirurginė procedūra, kurios metu yra apnuoginama šaknis ir pakeičiama kaulo apimtis apie ją.

Klinikoje taip pat šalinami gerybiniai minkštieji burnos audinių dariniai, chirurginiu būdu gydomos įvairios dantų ir žandikaulių uždegiminės ligos.

 

Dantų implantologija

Tai odontologijos šaka, skirta iškritusiems ir pašalintiems dantims rekonstruoti ir jiems sutvirtinti natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis. Odontologai dantų implantus rekomenduoja, kai trūksta vieno ar keleto dantų ir reikia apsaugoti žandikaulį nuo nykimo, iškritus dantims, esant bedančiui žandikauliui. 

Dantų implantai – tai dirbtinės dantų šaknys, įsukamos paprastų dantų vietoje ir skirtos laikyti protezams. Panaudojant dantų implantus vienas ar keletas dantų yra atkuriami, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų.

Dantų implantacijos paslaugos:

 • Implantologo konsultacija 
 • Implanto įsukimas prarasto danties vietoje (chirurgija)
 • Kaulo priauginimo procedūra  (kaulo augmentacija). 
 • Sinuso kėlimo operacija (chirurgija)
 • Gijimo galvutės užsukimas (chirurgija)

Konsultuodamas implantologas įvertina burnos ir dantų būklę bei parenka optimaliausią chirurginį gydymą.

Chirurginė operacija atliekama taikant vietinę nejautrą.  Vietoje prarasto danties įsukus implantą sumažėja kaulo rezorbcija, nes dantų implantas stimuliuoja kaulą perduodamas jam krūvį. Dantų implantai sumažina  protezavimo apimtį ir leidžia išvengti tradicinių išimamų protezų.

Kaulo priauginimo (kaulo augmentacijos) procedūros. Kai yra per mažai kaulo odontologijos klinikoje taikomos įvairios kaulo augmentacijos (priauginimo) technikos autogeniniu, alogeniniu ar sintetiniu kaulo pakaitalais.

Sinuso dugno pakėlimas. Tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio keteros aukštis, į sinuso dugną tarp sinuso gleivinės ir kaulo sienelės pridedant dirbtinio kaulo. Operacijos tikslas – sukurti tokį žandikaulio keteros aukštį, kuris leistų sėkmingai atlikti implantaciją

Gijimo galvutė - gijimo varžtelis, kuriam padedant formuojami minkštieji audiniai. Jie reikalingi siekiant, kad po protezavimo dantenos priglustų prie keramikos vainikėlio ir jis atrodytų kaip natūralus dantis. Gijimo galvutė gali būti fiksuojama iš karto po implantacijos arba praėjus 3 – 5 mėnesiams po jos.

Dantų implantai – leidžia džiaugtis puikiu kramtymu, nepriekaištinga estetika, gera savijauta ir suteikia pasitikėjimo savimi.

UAB Viodenta
Vienuolyno g. 6, 20130 Ukmergė
+370 340 63263
+370 646 31014
Administracija: info@viodenta.lt
Registracija: registracija@viodenta.lt 
Darbo laikas
I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 18.00 val.
VI-VII nedirbame
Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“), kurie padeda pritaikyti turinį Jūsų poreikiams bei užtikrinti paslaugų kokybę.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimo sąlygomis.